Alberto Sego Parfüm
Limon

Limon

Zencefil

Zencefil

Lavanta

Lavanta

Nane

Nane

Kakule

Kakule

Ardıç

Ardıç

Elma

Elma

Sardunya

Sardunya

Vetiver

Vetiver

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Amberwood

Amberwood

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 18

alt nota oranı
Alt Nota

% 7

94

18-60

2016

303

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 46

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 54

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 23

İLKBAHAR
yaz

% 38

YAZ
sonbahar

% 15

SONBAHAR
kış

% 23

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 46

GÜNDÜZ
gece

% 54

GECE

Wanted Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Wanted parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Utkucan35
Zaten Invictus Intense sahibi iseniz Azzaro Wanted ALMAYIN çünkü % 97 aynı kokuyorlar, Invictus Intense ikisinden de daha iyi.
Sprayman
Azzaro night modelini kokladım ve Invictus Intense gibi koktuğunu düşünüyorum. Azzaro Wanted Invictus EDT gibi kokuyor. Hiç şüphe yok Paco Rabanne koku topluluğunda bir güç merkezi olmuştur. Hangisi derseniz ben azzaro derim. Olmadı Alberto sego zeugma hepsini tokatlar.
zakir
Sevmediğin kız arkadaşınızı hatırlıyor musun ama sizi her zaman mutlu etti :D aynı öyle bir parfüm bu.
Siyooo
Azzaro'yu kendime püskürttüğümde invictus gibi koktuğunu düşünmüyorum. invictus birazcık sakız gibi kokuyor ve daha fazla kafa karıştırıyor. Bu azzaro tatlı kokuyor. Şimdi bana azzaro'nun invictus a dair bir şey hatırlamak istediğini söylersen tamam ama azzaro invictus gibi kokuyor derseniz kabul edemem. Azzaro'nun canli kokusu daha hoş. Bence daha üstün bir parfüm.
sedat
Tatlı koku, daha ucuz ve invictustan daha iyi. Ayrıca göz ardı edilemeyecek kalıcılığa sahip. Sadece invictus çok popüler.
kadir
Bu tatlı koku, paco rabanne invictus için daha ucuz ama aynı kokuya sahip. Alberto sego bunlardan da ucuz ve daha başarılı. Rom, wiski veya deri gibi kokusu olmalı idi bu tarz kokuların içerisinde. Yine de denenebilir hoş bir parfüm.
gokmen
invictus'a yakın kokan bir parfüm. Üzgünüm ama bu gerçekten iyi bir koku. (invictus sevenlere hitaben)
dursun
Bravo Azzaro. Harika performans, iyi bir projeksiyon ve iyi bir zaman etkisi sürüyor. Tatlı aromalı baharatlardan beklediğim her şey bu modelde mevcut. Alberto Sego ya benziyor. Hangisini seçersiniz deseniz tabiki alberto. Çünkü daha güçlü, daha kalıcı ve daha hoş kokuyor.
Azmican
Sevmiyorum ama kalıcılığı iyi ayarlamışlar.
atasoy08
Bunu Invictus yada alberto sego ile nasıl kıyasladıklarına şaşırıyorum. Bana göre ilk sprey sıkımından sonra bile birbirlerinden kopuyorlar. Alberto sego daha kuru ve genç ve performans olarak bundan başarılı. Wanted modeli de kötü değil. Bazı iltifatlar aldım ama herkesi çeken süper harika bir koku değil. Bu kokuda ciltte bütün gün sürer. 3-4 saat sonra projeksiyonu kaybediyor. Fena değil.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır.