Alberto Sego Parfüm
Limon

Limon

Zencefil

Zencefil

Lavanta

Lavanta

Nane

Nane

Kakule

Kakule

Ardıç

Ardıç

Elma

Elma

Sardunya

Sardunya

Vetiver

Vetiver

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Amberwood

Amberwood

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

82

20-60

2017

379

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 33

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 8

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 58

GÜNDÜZ
gece

% 42

GECE

Wanted Freeride Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Wanted Freeride parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Utkucan35
Bu şişeyi çok istiyorum. Koleksiyon yapıyorum ve bu modeli Ankara da hiç bir yerde bulamadım.
harun
Şişesinin içinde leş gibi kokan bir şey bile olsa bu tasarıma bayılır yine alırdım ve aldım da :D
mehmet
İki modele (normal wanted) de sahibim. Bu sanki daha iyi.
hakan
Orijinal ama limonsuz. Kurumaya yakın ise yine aynı şekle bürünüyor. Normal wanted ile pek bir farkı yok. Kısacası bu biraz daha az fresh.
Azmican
İstanbulda hiçbir mağaza yok ve Azzaro satış temsilcileri bile bunun hakkında hiçbir şey bilmiyorlar. Nereden bulabileceğime dair bir mesaj gönderirseniz sevinirim.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır.